LETOS JE NA ČASE VĚNOVAT

Dárek s charakterem

Hledání toho pravého dárku může být těžké a svátek zamilovaných už je za dveřmi.

Udělejte letošní Valentýn opravdu výjimečným a darujte své drahé polovičce dárek, na který jen tak nezapomene. Věnujte originální hodinky s vyraženými iniciály na ručně vyrobeném koženém řemínku, které jim budou připomínat to, že jste pro ně vždy nablízku.

Udělejte Vašemu partnerovi radost originálními hodinkami Ace Venture. Spojením elegantního minimalistického designu a  ručně vyráběného řemínku s vyraženými iniciály vzniká dárek, na který Vaše drahá polovička jen tak nezapomene.

 

Překvapte Vaši partnerku hodinkami Aura Voyage. Kombinací populární rose gold barvy a unikátního ručně dělaného řemínku v Česku vzniká osobitý dárek, který bude Vaší partnerce vždy  jednoduše ladit s jejím šatníkem.

Překvapte Vaši partnerku hodinkami Aura Voyage. Kombinací populární rose gold barvy a unikátního ručně dělaného řemínku v Česku vzniká osobitý dárek, který bude Vaší partnerce vždy  jednoduše ladit s jejím šatníkem.

Učiňte letošní Valentýn nezapomenutelným. Obdarujte sebe i svého partnera unikátním setem hodinek pro páry za zvýhodněnou cenu a vytvořte společně nové vzpomínky, které nestárnou. Nově s možností vyražení iniciálů na kožený řemínek zdarma.

 

Ručně vyrobené kožené řemínky s vlastními iniciály

Učiňte tento valentýn výjimečným a darujte vkusný dárek, na který Vaše drahá polovička jen tak nezapomene.

Česká značka a design

Jsme mladá česká značka, která motivuje lidi k tomu, aby si vážili svého času a šli za svými cíli.

Kvalita a preciznost

Naší prioritou je nejen elegantní design, ale i kvalita samotných hodinek. Naše produkty navrhujeme tak, aby Vám poctivě sloužily co nejdéle.

Doprava zdarma

Všechny naše produkty Vám doručíme v rámci České republiky a to zdarma.

Hodinky, které Vás dovedou k cíli

Začněte budovat svůj odkaz společně s hodinkami Bergsmith.

Scroll to Top

BLACK FRIDAY

SlEVY AŽ 25%

BLACK FRIDAY

SlEVY AŽ 25%