hodinky bergsmith logo

LIMITOVANÁ KOLEKCE UNDERTAKER

Tipy na dárky

Do Vánoc už zbývá pouze:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Pro koho vybíráte dárek?

hodinky bergsmith undertaker

Tipy na dárek pro muže

Vybrat ty správné hodinky pod stromeček může být velice náročný úkol. Proto jsme pro vás připravili pestrý výběr doporučení našich hodinek, abychom vám rozhodování alespoň trochu ulehčili.

Výjimečné hodinky pro výjimečného muže, to je náš model z limitované kolekce UNDERTAKER, který se poštěstí nosit jen 150 vybraným mužům. Bude váš obdarovaný jedním z nich?

Pokud vybíráte dárek pro muže, kteří preferují eleganci a minimalismus, krok správným směrem bude, když zvolíte model ACE Venture. Hodinky mají originální v České republice ručně vyrobený řemínek, který vám rádi ozdobíme iniciály budoucího majitele. Ražení iniciálů nabízíme během Vánoc zdarma. Váš dárek tak bude vskutku osobitý.

Plánujete pod stromeček nadělit první hodinky a stále si nejste jisti správnou volbou? Mohly by vás zaujmout naše modely ACE, které pořídíte s vánoční slevou. Řemínky hodinek lze snadno měnit, vzhled hodinek se tak jen tak neokouká.

Vánoční slevy

Tipy na dárek pro ženu

Stejně tak obtížné může být zvolit ideální hodinky pro ženu. I s tím vám rádi poradíme a pokusíme se váš výběr co nejvíce ulehčit.

Kombinace elegance a českého designu, tak bychom vystihli náš model Aura Voyage, jednoduchý ciferník v rose gold barvě a originální řemínek vyrobený v České republice. Zkrátka hodinky, kterými se bude ráda pyšnit každá žena, která má v oblibě jednoduché ale designové modely.

Myslíte si, že by obdarované více slušely hodinky s kovovým řemínkem? V tom případě vám doporučujeme podívat se na hodinky Aura Silver, které jsou žádanou novinkou naší letošní vánoční sezóny a řadí se mezi jedny z nejpopulárnějších modelů.

Přemýšlíte jak na Vánoce potěšit vášnivou cestovatelku, které hodinky v obyčejných barvách rozhodně nestačí? I na to máme řešení – náš model ACE Venture Legacy, který může být perfektní doplněk na cesty v příštím roce.

Garance doručení do Vánoc (Praha a okolí)

Všechny naše produkty vám do Vánoc doručíme v rámci Prahy a okolí zdarma.

Vyražení monogramu zdarma

Na vybrané modely hodinek vám na řemínek vyrazíme monogram zdarma.

Vrácení zboží i po Vánocích

Zboží můžete zdarma vrátit do 3.1.2022 bez udání důvodu.

Stále hledáte ten pravý dárek?

Vánoce jsou za dveřmi. Prozkoumejte další kousky.

PÁNSKÉ HODINKY

DÁMSKÉ HODINKY

MUŽI

ŽENY

BLACK FRIDAY

SlEVY AŽ 25%

BLACK FRIDAY

SlEVY AŽ 25%