hodinky bergsmith logo

LIMITOVANÁ KOLEKCE UNDERTAKER

dodavka volkswagen T2 maruska

Když cesta je cíl: Příběh jednoho odhodlaného muže a jeho dodávky

Narodila se v roce 1974 a posledních 15 let odpočívala v kopřivách. Potom se našel muž, který se ji rozhodl zachránit. Dnes brázdí Maruška silnice jako zamlada a dělá radost celé rodině. 

Příběh z vrakoviště 

Lukáš (33) se do Volkswagenu Transporter zamiloval už v dětství a dávno věděl, že ho jednou musí mít. Když ale založil rodinu, nebylo moc času ani peněz. Tu a tam omrknul inzeráty a když zjistil, že kousků na prodej velice rychle ubývá a jejich cena raketově stoupá, rozhodl se neztrácet čas. Věděl, že později by si svůj sen už nesplnil.

Protože neměl moc našetřeno, mohl si dovolit koupit pouze nepojízdný vrak. Pro svou Marušku jel tenkrát 300 km a přivezl ji s kamarádem na podvalníku.

volkswagen T2 renovace dodavky

Maruška ležela na vrakovišti velmi dlouho a její dávno ztracenou slávu byste hledali jen stěží. Lukáš ale viděl dál než většina z nás. I když to zprvu vypadalo růžověji, dodávku bylo potřeba nakonec kompletně rozebrat, přebrousit a přelakovat. Marušce chyběla také asi polovina dílů. Správný chlap se ale nevzdává. I když má tisíckrát chuť to zabalit…

„První léto hotovo určitě nemám a mám na dvorku opískovanou kastli (z které zbyla půlka) a zbytek auta všude možně kolem, počáteční nadšení opadává a je mi z toho trochu do breku. Dokonce jsou myšlenky i na prodej, ale v tomhle stavu bych dostal tak 3,50 za kg… A strašně nerad prohrávám, natož sám se sebou,” říká se smíchem Lukáš.

 

Zrod originálního retro obytňáku

Stálo to spoustu času. Spoustu energie. Po pěti náročných letech se z rezavého vraku zrodila legenda jménem Maruška. Dnes vesele brázdí silnice a přitahuje zraky celého okolí. Má všechno, co má správné obytné auto mít.

Uvnitř je nové zázemí pro přespání rodiny, když se rozhodnou zvednout kotvy, vyrazit na pas blind a přespat někde na divoko. Nepotřebují žádný hotel, stačí sbalit ruksak a může se vyrazit. Takové dobrodružství zkrátka v dovolenkovém letovisku nezažijete.

Tu a tam Maruška povozí i nevěstu a ženicha. Jako neobyčejný veterán je pro svatby a originální svatební focení jako stvořená. Radost doslova rozdává na všechny strany.

renovace dodavky volkswagen T2 veteran

Když chceš, tak to dokážeš

I když se to zdá neuvěřitelné, Lukášovi se podařilo něco, na co většině z nás chybí odvaha. Dojít k cíli a splnit si sen, i když musíte zdolat nesčetně překážek. Příběh Marušky je ale úžasnou motivací pro všechny, kteří se ještě neodhodlali. I když je to dřina, stojí to za to!

„Nedokážu nedodělat rozdělanou věc, i když je to na dlouho. Občas jsem to chtěl při renovaci prodat, ale rozebrané auto po přepravkách by stejně nikdo nechtěl…” říká Lukáš a je to zároveň vzkaz pro všechny, kteří mají svůj zatím nesplněný sen.

 

hodinky bergsmith ace cervena

Maruška a její kolekce luxusních hodinek

Na počest Marušky vznikla nová limitovaná edice hodinek ACE – Venture Legacy. Potěší každého muže, který ví, co v životě chce a dokáže jít za svým snem. Pořiďte si je jako luxusní doplněk a talisman, který vás bude inspirovat a motivovat kamkoliv se v životě vydáte.

I vy můžete ukázat světu, že na to máte a umíte využít volný čas k něčemu úžasnému!

nejlepsi hodinky pro muze 2022

Hodinky mají ručně vyráběný kožený řemínek (ČR) sladěný s barvou dodávky. V jeho vnitřní části je vyražené symbolické datum 1974 na památku roku její výroby.

Tenhle designový kousek padne skvěle k obleku i volnočasovému oblečení a rozhodně neměl by chybět ve vašem šatníku.  Prohlédnout a zakoupit tuto speciální edici můžete zde.

BLACK FRIDAY

SlEVY AŽ 25%

BLACK FRIDAY

SlEVY AŽ 25%