hodinky bergsmith logo

LIMITOVANÁ KOLEKCE UNDERTAKER

DSC00941

Jaký řemínek k hodinkám vybrat?

Přemýšlíte, jaký řemínek vybrat ke svým hodinkám?
V tomto článku se přesně dozvíte, jaký řemínek vybrat pro různé příležitosti.V tomto článku se přesně dozvíte, jaký řemínek vybrat pro různé příležitosti.V tomto článku se přesně dozvíte, jaký řemínek vybrat pro různé příležitosti.

Neformální a denní nošení

Při neformálních a běžných událostech jako je procházka po městě nebo každodenní nošení byste měli volit řemínek k hodinkám především tak, aby seděl ke zbytku outfitu. Je tedy na vás zda se rozhodnete pro kožený, nebo kovový řemínek ke svým hodinkám, pokud bude ladit se zbytkem zvoleného oblečení.

 

Sport a fyzické aktivity

Pokud se chystáte na nějakou náročnější aktivitu, je lepší zvolit řemínek kovový případně gumový, jelikož řemínek z kůže by se mohl snadněji opotřebovat nebo i poškodit. Proto na většině hodinek, které jsou určeny pro náročnější nošení najdete kovový, nebo gumový řemínek. Pokud byste chtěli i při náročnější aktivitě nosit kožený řemínek, je dobré zvolit řemínek k hodinkám z kvalitní kůže, hlídat aby nedošlo k jeho poškození a o kůži se dobře starat.

 

Formální příležitosti

V případě, že si berete své hodinky s sebou na nějakou formální akci, je vhodné zvolit řemínek kožený. Je nutné ohlídat, aby byla barva řemínku sladěna s barvou opasku a bot. Je důležité také zmínit, že ne všechny hodinky se hodí pro všechny příležitosti. To, jaké hodinky zvolit pro různé příležitosti a jak hodinky nosit se dozvíte v jednom z našich dalších článků.

Nové kolekce hodinek s ručně vyrobenými řemínky z hovězí kůže (ČR) naleznete zde. →

Z nabídky našich řemínků a hodinek můžete vybírat zde. →

 

 

 

 

BLACK FRIDAY

SlEVY AŽ 25%

BLACK FRIDAY

SlEVY AŽ 25%